Oddział Pediatryczny z Pododdziałem Niemowlęcym

• w niedziele i święta w godzinach od 13 00 18 00
  • na odwiedziny zabrania się przychodzenia z dziećmi do lat 10

Informacje o oddziale
Oddział Pediatryczny z Pododdziałem Niemowlęcym posiada 28 łóżek i świadczy usługi dzieciom od 0-18 roku życia. Przyjmujemy dzieci w celach diagnostycznych i leczniczych. Posiadamy oddzielną salę z węzłem sanitarnym dla matek z noworodkiem oraz izolatkę dla pacjentów chorych zakaźnie. Rodzic lub opiekun prawny mają możliwość przebywania z dzieckiem całą dobę za niewielką odpłatnością.

Szpital posiada własną kuchnię przyrządzającą smaczne posiłki oraz stołówkę, z której mogą korzystać rodzice lub opiekunowie dzieci za odpłatnością – zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Nasz Oddział wyposażony jest w nowoczesną aparaturę niezbędną w procesie diagnostyczno – leczniczym taką jak: kardiomonitor, ssak z przystawką umożliwiającą pobieranie wydzieliny z dróg oddechowych, aparat EKG, lampa do fototerapii łóżeczkowej, pulsoksymetry, inhalatory i pompy infuzyjne.

Udzielanie informacji
Informacji o stanie zdrowia dziecka udziela wyłącznie lekarz w godzinach 1100-1400.
Nie udzielamy telefonicznych informacji na temat stanu zdrowia dziecka.

Wypisy
Wypisy pacjentów z oddziału odbywają się codziennie w godzinach od 1400 do 1500